jak mierzyć okna?

Jak przetrwać upały w mieszkaniu?

Jak przetrwać upały w mieszkaniu? Nie montuj klimatyzacji, tylko poznaj zalety materiałów dimautowych i blackoutowych.

zasłony na upały

Upały mogą być szczególnie uciążliwe dla małych dzieci, jak i osób starszych. Bardzo dobrym rozwiązaniem są materiały termoizolacyjne dzięki którym, zachowamy chłód w naszych domach. Dodatkowym atutem jest ochrona Twojego domu przed uciążliwymi promieniami słonecznymi, jak i mają funkcję wygłuszającą hałas. Kolejną zaletą tego materiału jest fakt, że idealnie sprawdzą się w pokoju dziecka. Nie będzie najmniejszego problemu, aby namówić naszego małego kompana, do pójścia spać skoro jest już ciemno na dworze.

Jeżeli szukasz zasłon czy rolet rzymskich, które posiadają wyżej wymienione zalety, to w naszym sklepie sprawdź materiały DIM, BOB i CALE, a dla dzieci PRIN i MINIO. Jeśli szukasz więcej szczegółów, czytaj dalej.

Materiały BOB

Materiały BOB, czyli szyk i elegancja.

Kolejka BOB to materiały poliestrowe, które posiadają dwie warstwy. Jedna to przyjemny w dotyku materiał, druga natomiast to warstwa gumy pokryta meszkiem (w dotyku przypomina on zamsz). BOB ma lekko błyszczące wykończenie. W naszym sklepie występuje on w kolorze kremowym (seria BOB 133) brązowym (BOB 134), szarym (BOB 136), granatowym (BOB135) i czarnym (BOB 137). Materiał ten idealnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu i pasuje do niejednego stylu wykończenia. Z materiałów BOB robimy rolety rzymskie, jak i zasłony na specjalne życzenie klientów.

Materiały DIM

Materiały DIM praktyczne, piękne i trzywarstwowe.

Drugim typem materiałów zaciemniających jest blackout. W naszym sklepie są to kolekcje DIM, MINO, PRIN i CALE. Balckouty możemy łatwo poznać przez warstwę czarnej nitki. Materiały te są bardziej miękkie, mniej podatne na gniecenie. Tkanina DIM jest dwustronna, oznacza to, że ta sama struktura znajduje się na obu jego stronach (wyjątkiem jest CALE, PRIN i MINIO, których tył nie posiada tego samego wzoru). Materiały z tych kolekcji idealnie sprawdzają się w zasłonach i roletach rzymskich.

Tkaniny dimaoutowe i blackoutowe

Tkaniny dimaoutowe i blackoutowe można aranżować w dowolny sposób z innymi materiałami. Ich wygląd idealnie komponuje się z zasłonami lub firankami, które już mamy. Nasz sklep posiada ogromną ilość wykończeni, od kółek przez fale po Microflex®. Dlatego dopasowanie nowych zasłon czy rolet rzymskich będzie bardzo proste.

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny, proszę zostaw komentarz, o czym mamy napisać następnym razem. Zawsze zachęcamy do zamówienia próbki materiału w naszym sklepie. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu!

Skomentuj

* Imię:
* E-mail: (Not Published)
   WWW (Site url withhttp://)
* Odpowiedź