jak mierzyć okna?

Pomysły na dekoracje balkonu (firany balkonowe)

Jakie firany do okna balkonowego?

Do ciekawego udekorowania okien balkonowych najlepszym rozwiązaniem są firany szyte na wymiar. Różne wymiary okien mogą wywołać sporo problemów, jeśli zdecydujesz się na standardowe wymiary. Zwłaszcza takie, które są dostępne w dyskontach czy sieciówkach. Możliwość dopasowania długości firan do wielkości okien jest rozwiązaniem gwarantującym elegancję i szyk. Firany należy przede wszystkim dopasować do okna, czyli wziąć pod uwagę czy często jest ono otwierane lub, czy firana ma się składać z jednego, dwóch bądź też większej ilości kawałków. Sposoby aranżacji firan do okien balkonowych nie różnią się poza tym zbytnio od dekoracji zwykłych okien. Długość firany na okno balkonowe związana ściśle będzie z wielkością okien.

firany do okna balkonowego

Praktyczne rady aranżacji okna balkonowego

Okno i drzwi balkonowe to szczególne miejsce w mieszkaniu. Z jednej strony są to najczęściej największe okna w mieszkaniu, z drugiej stanowią wyjście na balkon. Te cechy okien i drzwi balkonowych powodują niemały kłopot, gdyż nie zawsze to, co dobrze wygląda, jest praktyczne, a przecież nie chcesz utrudniać sobie dostępu lub blokować możliwości otwarcia drzwi balkonowych. Dlatego też warto przywiązać szczególną uwagę do sposobu zawieszenia i użytkowania firan. Wybierz taki sposób, który będzie wygodny i niezawodny.

Co zrobić z firanami balkonowymi?

Sposoby na upiększenie okien i drzwi balkonowych zależą oczywiście od Twojego gustu, jednak podstawowa zasada mówi, że powinno być estetycznie oraz praktycznie. Odpowiednio dopasowane firany do okna balkonowego będą dobrze się prezentować przez długi czas i posłużą Ci przez wiele lat. Nie wiesz jaki rozmiar czy produkt będzie odpowiedni? Szczególnie polecam Ci firany z serii VOIL (m.in. VOIL 128), jak i atrakcyjnie wyglądające serie typu inbetween z serii TOP (przykładowo TOP 158). Jeśli nadal nie możesz podjąć decyzji, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci w wyborze!

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny, proszę zostaw komentarz, o czym mamy napisać następnym razem. Zawsze zachęcamy do zamówienia próbki materiału w naszym sklepie. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu!

Skomentuj

* Imię:
* E-mail: (Not Published)
   WWW (Site url withhttp://)
* Odpowiedź