jak mierzyć okna?

Dlaczego warto zamówić próbki materiałów?

Próbki tkanin – zamówisz je za darmo

 

Przy lekkich powiewach wiatru delikatnie się unoszą, przy słońcu, chronią a przede wszystkim, zdobią wnętrza, nadając im wyjątkowości i piękna – tak, to właśnie nasze firany, zasłony oraz rolety trafiają do Waszych mieszkań. Zanim jednak do tego dojdzie, musisz zamówić próbki tkanin.

Dlaczego to tak ważne? Ile kosztują próbki i jak je zamówić? Wszystkiego dowiesz się z dzisiejszego wpisu!

Dlaczego warto zamawiać darmowe próbki tkanin?

 

W tym wypadku diabeł tkwi w kolorze! Próbki tkanin warto zamawiać, ponieważ dają one możliwość sprawdzenia rzeczywistego odcienia materiału. Poza kolorem istotna jest także struktura, dopasowanie do wnętrza oraz efekt końcowy, jaki produkt daje. Nie sposób ocenić dany materiał, opierając się wyłącznie na zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też udostępniamy darmowe próbki tkanin, by każdy klient otrzymał to, czego naprawdę potrzebuje.

Rodzaje oferowanych przez nas materiałów różnią się od siebie – część z nich dedykowana jest do stworzenia wyłącznie firan lub jedynie zasłon czy rolet. Dlatego tak ważne jest, by móc zobaczyć je na „żywo”.

Monitor i jego tajemnice – wpływ na kolor tkanin

 

Każdy monitor inaczej wyświetli dany produkt – zmiana będzie polegała głównie na przedstawieniu koloru. MacBook, iPad, HP czy inne urządzenia, każde z nich pokaże na ekranie coś zupełnie innego, dlatego zawsze sugerujemy, by decyzje o zakupie produktu zacząć od zamówienia próbek tkanin.

Ponadto, oświetlenie pomieszczenia również wpływa na to, co widzimy, korzystając z laptopa lub komputera. Światło, które odbija się od ekranu załamuje, zniekształca kolor. Warto również wziąć pod uwagę zużycie tego typu urządzeń – z biegiem czasu wyświetlane odcienie też mogą ulegać przez to zmianom.

Właściwa decyzja tylko dzięki próbkom tkanin

 

Zamawiając próbki tkanin nic nie tracisz, ponieważ jest to usługa darmowa. Co zrobić, wy wykorzystać próbki jak najlepiej?

  •   Zamów dziesięć materiałów, które najbardziej Ci odpowiadają. Są one zróżnicowane pod względem koloru, materiału, grubości oraz przeznaczenia. W     naszym asortymencie znajdują się również tkaniny ze wzorem.
  •   Po odebraniu próbek tkanin przejrzyj je dokładnie – zwróć uwagę nie tylko na odcień, ale również na strukturę, grubość, zaciemnienie. Dzięki temu z   łatwością zdecydujesz, który materiał najlepiej sprawdzi się w roli firany, a który rolety lub zasłony.
  •   Co jeszcze warto zrobić? Przyłóż kawałek materiału do okna – zobacz, jak światło wpływa na jego kolor, czy dobrze komponuje się z pozostałymi   elementami wnętrza? Czy zaciemnia pomieszczenie? W ten sposób określisz, jaki efekt daje każda z próbek i dostosujesz to do swoich indywidualnych  potrzeb.
  •   Materiały te mogą inaczej się prezentować w jasnym miejscu oraz ciemnym. Pomieszczenia, w których brakuje światła dziennego, będą inaczej ukazywały kolory tkanin. To również musisz brać pod uwagę.
  •   Spokojnie testuj i pobaw się w dekoratora wnętrz – zadbaj o to, by Twoje mieszkanie wyglądało, jak najlepiej – w końcu nasze firany, zasłony i rolety to piękne produkty wnętrzarskie na lata.

Darmowe próbki tkanin – jak zamawiać?

 

            1. By ułatwić Ci skorzystanie z usługi zamawiania próbek materiałów, przejdziemy przez cały proces razem z Tobą.

            2. By wybrać darmowe próbki tkanin, wejdź do sklepu internetowego: www.dekorujonline.pl.Na górnym pasku menu znajdź zakładkę Próbki Gratis: 

   .          3. Po wejściu w zakładkę zobaczysz 10 pustych okienek, które możesz zapełnić wybranymi materiałami. Darmowe próbki tkanin wysyłamy w ilości         maksymalnie 10 sztuk.

          4.   Aby odpowiednio wybrać darmową próbkę, kliknij na wybrane tkaniny, które znajdują się poniżej. Po najechaniu na każdy produkt pojawią się                        bardziej szczegółowe informacje, takie jak: kolor, skład, szerokość, zaciemnienie oraz cena.     

          5.    Po dodaniu wszystkich 10 próbek, wybierz opcję Zamów Swoje Darmowe Próbki. Tym samym przejdziesz do dokończenie realizacji zamówienia.

.          6.  Następnie trafisz na stronę podsumowującą zakupy, a kwota do zapłaty będzie wynosiła 0zł.

          7.   Dalej przejdź do realizacji zamówienia i jeśli nie posiadasz konta w sklepie dekorujonline.pl, to załóż go lub skorzystaj z opcji zakupów bez rejestracji.

.     

       8. W kolejnym kroku wpisz swoje dane adresowe, na które nadana zostanie przesyłka razem z wybranymi wcześniej darmowymi próbkami tkanin.

       9. Materiały wysyłane są za pomocą Poczty Polskiej listem zwykłym.

      10. Teraz nie pozostało Ci nic innego, jak tylko czekać z niecierpliwością na przesyłkę. Powinna ona dotrzeć do Ciebie w ciągu 7 dni!

 

Kilka słów o roletach

 

Te odgrywają ważną rolę w każdym wnętrzu. Wykonujemy je na zamówienie klienta, zgodnie z wymogami: wymiarami, kolorem, rodzajem materiału. Przy ich zamawianiu, wcześniejszy wybór próbek tkanin jest bardzo istotny. Jeśli Twoim celem jest roleta rzymska, która ma pięknie zdobić kuchnię, ale nie chronić w 100% od światła, możesz zdecydować się na delikatniejszy materiał, przypominający len. Jeśli jednak chcesz zaciemniające rolety, idealne do sypialni, zamów próbkę materiału, dającego całkowite zaciemnienie.

Jak widzisz – zamawiając próbki tkanin, możesz wiele zyskać. To duża wygoda i komfort, skorzystaj z naszej usługi i ciesz się jedynymi w swoim rodzaju firanami, zasłonami oraz roletami!

Skomentuj

* Imię:
* E-mail: (Not Published)
   WWW (Site url withhttp://)
* Odpowiedź