jak mierzyć okna?

Nowoczesne firanki do pokoju, modne firany i zasłony do salonu

Modne firany do salonu mogą być proste, o różnej długości, dostosowanej do wnętrza, ale mogą też mieć upięcia. Idealnie nadają się do tego tkaniny cienkie, zwiewne, które doskonale wpisują się w gorące trendy tego sezonu. Możliwości upięcia firanki do pokoju jest wiele. Jedną z nich jest wykorzystanie klamry, przy pomocy której możemy zrobić efektowne zakładki.

Innym rozwiązaniem jest wkomponowanie specjalnego kółka, przez które można w oryginalny sposób przewiesić zasłonkę m.in. z woalu. Nieco cięższe tkaniny można z kolei zebrać, związać, a następnie przypiąć do wcześniej zamocowanego do ściany dekoracyjnego uchwytu. Aby rozweselić nieco pomieszczenie, można też pobawić się kolorami i połączyć dwa kontrastujące ze sobą odcienie.  

Przeglądając katalogi, możemy zauważyć, że nowoczesne firanki do salonu są zazwyczaj długie. Jednak nie do każdego wnętrza takie firany pasują. Jeśli salon jest mały, to lepszym wyborem będą krótkie firany oraz takiej samej długości zasłony.

Modne firany do salonu

Jednak najważniejszą rzeczą, o której trzeba pamiętać przy wyborze firan i zasłon do salonu, jest to, aby były one spójne z całym wnętrzem. Bo odpowiednia dekoracja okien sprawia, że salon wygląda na wykończony i przytulny. 

Skomentuj

* Imię:
* E-mail: (Not Published)
   WWW (Site url withhttp://)
* Odpowiedź