jak mierzyć okna?

Piszą o nas:

  •  " Oferta sklepudekorujonline.pl jest imponująca..."  - blog 123budujemy.pl

  • "Co kupić w szarości/do szarości? ...Zasłony egzotyczne dekorujonline.pl..." - blog wnetrznosci.com

  • "...Powiem Wam, że gdy moja paczka przyszła, przeżyłam mały szok. Naprawdę nie spodziewałam się produktów tak wysokiej jakości! ..." - blog umamusimuminka.pl

 

  • "...Ogromnym ułatwieniem był próbnik z tkaninami, który dostałam wcześniej (mam na zbyciu, ktoś chce?). Dziewczyny z Dekorujonline.pl doradziły mi też haczyki Microflex – strzał w dziesiątkę. Żadnego upinania, bawienia się – dostałam gotowy produkt, który powiesiłam w parę minut. Wyglądają doskonale. ..." - blog simplicite.pl

O nas

Marka dekorujonline.pl jest własnością firmy Avancé sp. z o.o. Firma Avancé wraz z trzema polskimi firmami produkcyjnymi wchodzi w skład holenderskiego holdingu Content  Nowoczesne pracownie w Czapurach pod Poznaniem, w Poznaniu/Janikowie oraz w Sulęcinie zatrudniają ponad 130 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Profesjonalny zespół pracowników, już od ponad 20 lat realizuje zarówno duże projekty do hoteli, restauracji i sieci sklepów jak i dla dekoratorów wnętrz i indywidualnych klientów w Holandii, Francji oraz Belgii. Posiadamy profesjonalnie przygotowany park maszynowy, który stanowi gwarancję szybkiej i niezwykle dokładnej realizacji zamówień. Posiadamy maszyny do wszywania plastikowych haczyków Microflex®, maszyny Hypoflex do nabijania metalowych kółek, stebnówki, podszywarki oraz automaty do zszywania dołów i łączenia bryt.

Holding Content


więcej

Holding Content  został założony ponad 30 lat temu w Wormerveer, oferując usługi  kompleksowe szycia zasłon, firan i rolet na rynek sieci sklepów holenderskich. Projektanci i dekoratorzy wnętrz docenili najwyższą jakość wytworzonych produktów firmy Content, co spowodowało otwarcie kolejnego oddziału w Dokkum. Obecnie holding Content   jest rozpoznawalną ceniona marka na rynku holenderskim . Wynika to z filozofii firmy, że każda zasłona i roleta jest traktowana z jednakową starannością. Niezależnie czy są to duże  zamówienia seryjne czy pojedyncze zlecenie –  Content tworzy wszystkie produkty tak samo dokładnie, zawracając uwagę na każdy detal. Obecnie w pięciu pracowniach w Polsce i Holandii, holding zatrudnia 250 pracowników.

Zespół dekorujonline.pl

Nasz sklep powstał z myślą o klientach indywidualnych, którzy aranżują, dekorują i urządzają swoje wnętrza. Podpowiemy jak sprawić, aby dekoracje okienne były dobrze dopasowane do konkretnego stylu i jednocześnie funkcjonalne.  Zespół dekorujonline.pl tworzą ludzie, którzy podążając za najnowszymi trendami, służą wiedzą i doświadczeniem w dekoracji wnętrz. Śledząc nas na facebooku lub odwiedzając nasz showroom w Poznaniu/Janikowie, dowiesz się o najnowszych trendach w dekoracji okien oraz jak w prosty i dostępny sposób dodać piękna Twoim wnętrzom.

Producent rolet rzymskich

Jako producent rolet rzymskich specjalizujemy się w szyciu tkanin rozpraszających światło lub zaciemniających. Proponowane przez nas rozwiązanie to doskonała alternatywa dla klasycznych firan, jak i grubych, ciężkich zasłon. Rolety rzymskie idealnie wpisują się w nowoczesną przestrzeń, ale w klasycznych pomieszczeniach, dzięki dekoracyjnym fałdom, mogą stanowić piękną ozdobę okienną. Producent rolet rzymskich Dekoruj Online wykorzystuje tkaniny wyłącznie dobrej jakości. Chcemy, aby nasze wyroby mogły służyć latami. Doskonale wiemy o tym, że nie każde okno ma te same wymiary, dlatego to właśnie Klient je narzuca, a system natychmiastowo wycenia rolety. Zapraszamy do składania zamówień online. Rolety rzymskie to gwarancja jakości przy możliwie najniższej cenie i krótkim okresie realizacji. To unikatowy styl, który odświeży wygląd Twojego wnętrza.