jak mierzyć okna?

Wbrew pozorom, dobór firan nie jest łatwym zadaniem, ponieważ muszą one się wpasowywać w styl, w jakim urządzone jest wnętrze. Firany do sypialni muszą być dodatkowo funkcjonalne. Dlatego przed zakupem warto zastanowić się nad tym, czy, zamiast tradycyjnych firan, nie zdecydować się na takie, które wykonane są z nieco grubszych tkanin.

Dzięki temu zyskamy trochę intymności, ponieważ firana nie będzie zanadto prześwitywała. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju firany do sypialni, o różnym stopniu grubości oraz w różnych odcieniach. Tradycjonaliści będą mogli wybrać firanki śnieżnobiałe, a osoby, które lubią eksperymentować z kolorystyką, mają do wybory tkaniny w kolorze kości słoniowej, odcieniach brązu czy szarości.

Kupując firanę do sypialni, pamiętajmy, żeby była ona funkcjonalna i przede wszystkim, aby odpowiadała naszemu gustowi, bowiem dekoracja okna jest wykończeniem wystroju wnętrza i dopełnia ona całości. Jesteśmy przekonani, że nasze firany spełnią Państwa oczekiwania!