jak mierzyć okna?

Znak jakości

Znak jakości - kdy produkt wytwarzany przez naszą firmę (zasłony, firany, rolety rzymskie, poduszki ) przechodzi podwójną kontrolę na poszczególnych etapach produkcji. To oznacza, że po ukończeniu oraz przekazaniu do wysyłki każdy produkt jest ostatecznie poddany całkowitej kontroli jakości przeprowadzonej przez wykwalifikowanego kontrolera jakości produktów wytwarzanych przez Avance Sp. z o.o.

Wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce przez odpowiednio przeszkolony i doświadczony zespół pracowników.           

Podwójna ilość materiału

Podwójna ilość materiału – na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia oraz aktualnych trendów zakładamy, iż aby zasłona/firana układała się w elegancki sposób, należy użyć około dwukrotną ilość materiału w stosunku do szerokości karnisza. Wówczas dekoracja okienna zyska odpowiedni wygląd i ułożenie materiału, dzięki czemu Państwa wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu.

Jeśli szerokość Państwa karnisza wynosi 100 cm, to na każdy rodzaj wykończenia zasłony/firany ( kółka, taśma fala, taśma marszcząca, haczyki microflex ) będzie uszyta z około dwukrotności materiału, czyli ok. 200 cm.

Sznurek koralikowy

Łańcuszek – zgodnie z najnowszymi wymaganiami UE, element ten jest bezpieczny w użyciu przez dzieci. Łańcuszek ma dostosowaną długość do wysokości rolety oraz jest mocowany do ściany za pomocą specjalnego uchwytu.

       

Zamek

Zamek – wszystkie poszewki wyposażone są w zamek . Umożliwia on użytkownikowi nieskomplikowaną wymianę poszewki i wkładu oraz wielokrotne pranie produktu.

Termoizolacja i zaciemnienie

Materiały typu DIMOUT i BLACKOUT – ze wzlędu na budowę (obejrzyj na naszym kanale youtube: zobacz >) zapewniają ochronę termoizolacyjną (chronią latem przed ciepłem słonecznym wnikającym do domu, a zimą przed ucieczką ciepła z ogrzewanego pomieszczenia). Dodatkowo zapewniają największe zaciemnienie pokoju.

Szerokość pod wymiar co do centymetra

Jako producent rolet rzymskich i zasłon/firan jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie co do centymetra. Dzięki wykonywaniu wszystkich produktów w naszym parku maszynowym jesteśmy w stanie uzyskać najwyższą jakość, która zaspokoi bardzo wymagającego klienta. 

Pasowanie rolet rzymskich 

         

Jako jeden z nielicznych producentów na rynku oferujemy usługę pasowania rolet. Oznacza to, że jeśli masz dwie rolety obok siebie o różnych długościach jesteśmy wstanie dopasować wysokość tuneli. Dzięki temu rozwiązaniu rolety rzymskie które wiszą w jednym pomieszczeniu lub na jednym oknie wyglądają bardzo estetycznie. Jeśli chcesz, aby Twoje rolety zostały sparowane napisz w komentarzu do zamówienia.  

Szerokość rolet do 240 cm

        

Możemy uszyć roletę do 240 cm szerokości.Wysyłka standardowym kurierem.

Szerokość rolet od 241 cm do 300 cm 

    

Możemy uszyć roletę do 300 cm szerokości. Rolety powyżej 241 cm można odebrać osobiście lub zorganizować dedykowany transport. Jeśli interesuję Ciebie roleta szersza, niż 241 cm napisz do nas na sklep@dekorujonline.pl .

Kolekcja Limitowana

Oznaczenie to świadczy o tym , że materiał jest dostępny w ograniczonych ilościach. Będzie dostępna określona ilość materiału i nie ma możliwości domówienia go po wyprzedaniu.

Outlet

Ceny Outletowe oznaczają, że dane tkaniny mają niższe ceny. Wynika to z faktu, że są one podatne na gniecenie i należą do tańszego gatunku tkanin. 

Firana Wysoka

Jest to specjalny rodzaj firany, który przeznaczony jest to dużych wysokości. Jego cena znacząco różni się od tkanin zwykłych z tego tytułu, że wymaga ona dużo większego nakładu pracy i są drogie w zakupie. Tych firan nie wykonujemy na wysokości niższe niż 280 cm. W razie pytań prosimy o kontakt. 

Podatność na gniecenie

Materiał jest podatny na gniecenie, oznacza to, że najprawdopodobniej po dostarczeniu do państwa będzie wymagane jego przeprasowanie.