jak mierzyć okna?

Tradycyjne białe firany do kuchni ustąpiły miejsca nowoczesnym. Coraz śmielej stawiamy na kolory oraz wzory – szczególnie w kuchni. Popularne jeszcze nie tak dawno zazdroski nie cieszą się już zbyt dużym powodzeniem. Teraz często wybierane firanki kuchenne to tak zwane makarony, czyli nitki w wybranym kolorze, firany z haftem bądź też alternatywa dla firan, czyli rolety rzymskie.

Szukając firany do kuchni, musimy zwrócić szczególną uwagę na to, z jakiego materiału jest ona wykonana. Najlepiej sprawdzi się tkanina, która jest łatwa w utrzymaniu. Wszystko dlatego, że w kuchni szybko może dojść do jej zabrudzenia. A bezproblematyczne pozbywanie się plam z pewnością ułatwi nam dbanie o czystość i estetykę wnętrza.

Nowoczesne firany do kuchni miewają też motywy florystyczne, które zastąpiły kratę. Należy przy tym podkreślić, że niezależnie od tego, czy firana będzie jednolita, czy też wzorzysta, to warto, aby była ona jasna. Kuchnia jest tym miejscem w domu, do którego powinno wpadać dużo światła dziennego.

Tak naprawdę modna i nowoczesna firana dla każdego będzie oznaczała coś zupełnie innego. Dlatego przede wszystkim kierujmy się własnym gustem i tym, w jakim stylu jest urządzona kuchnia. A moda niech będzie jedynie swego rodzaju inspiracją i pobudzeniem własnej kreatywności. W naszej ofercie dostępnych jest wiele firan kuchennych, w różnym stylu i kolorystyce, które uszyjemy specjalnie do Twojej kuchni. Idealny wymiar i nowa aranżacja sprawią, że stanie się ona miejscem, którego nie będziesz chciała opuszczać.