jak mierzyć okna?

Dekoracje Świąteczne

Dekoracje Świąteczne

Początek grudnia jest świetną okazją, aby trochę pobawić się swoim wnętrzem i wprowadzić świąteczne dekoracje, które dodają zarówno koloru, nastroju i radości.

Boże Narodzenie to idealny czas na eksperymenty - nie ma dobrego lub złego wyboru. Zabawa z fakturami i stylem, zarówno spokojnym rustykalnym, jak i współczesnym kolorowym, to świetny sposób na oderwanie się od codziennej estetyki. Postaraj się jednak wybrać motyw, który uzupełnia lub uwydatnia istniejące wnętrza, zamiast z nimi konkurować.

W dekoracjach na Boże Narodzenie 2020, króluje ciepły róż, jest kluczowym trendem kolorystycznym.

Ładny i kobiecy, róż jest uniwersalnym odcieniem, często określanym jako neutralny w wystroju wnętrz. Ten miękki i ładny kolor, jest jednak wciąż rzadko wybieraną przez nas nowością. Zwłaszcza przez tych, przywiązanych do tradycyjnie kojarzonego ze świętami czerwonego.

Drugim kolorem mocno widocznym w stylizacjach jest granatowy - kolor Pantone na rok 2020. Kolor ten miał znaczący wpływ na branżę dekoracji wnętrz, co widać również w dekoracjach świątecznych! Granat pięknie łączy się z wieloma kolorami, w tym białym i / lub srebrnym, złotym, platynowym / szampańskim, różem, a nawet czerwonym.

Modne kolory możesz z łatwością wprowadzić do klasycznego świątecznego nastroju jako akcent. Granatu użyj, gdy chcesz osiągnąć odważny, teatralny i luksusowy efekt. A ciepły róż sprawdzi się, jako subtelny kolor, gdy chcesz zmienić swoją przestrzeń, w mieniącą się zimową krainą czarów. Niezależnie, który wybierzesz, oba świetnie pasują do stylu dekoracji na tegoroczne święta.

Jeśli jednak nie masz ochoty na całkowitą metamorfozę, nadal możesz dodać kilka nowych bombek lub finezyjnych dekoracji, aby zaakcentować, że wiesz co modne w 2020 roku.


Niezależnie od tego, czy masz klasyczny czy współczesny dom, czy chcesz udekorować cały dom, czy wolisz bardziej subtelne podejście, podsuwamy ci kilka pomysłów na świąteczne dekoracje, w których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Po pierwsze ekologia!

Wykorzystaj to co cię otacza i czerp z natury. Udekoruj dom świeżymi liśćmi, rustykalnymi materiałami i prostymi ozdobami. To łatwy sposób na udekorowanie domu na Boże Narodzenie, jednocześnie tworzy ciepły i przytulny wygląd. 

Rustykalne dekoracje przyciągają niewymuszonym, autentycznym wyglądem, a paleta naturalnych zielenibieli zestawiona z materiałami takimi jak len i juta jest dopełnieniem niemal każdego wnętrza.


Zaproś zimozielone akcenty.

Tradycja używania wiecznie zielonych liści zimą sięga korzeniami do uroczystości pogańskich i rzymskich, jako sposobu na wprowadzenie “czegoś żyjącego” pośród zimna. Wierzono również, że duchy żyją w zieleni i zapraszając ją w ciepłe pomieszczenie, mogą przetrwać zimę.

Niech świeci.

Oświetlenie jest integralną częścią świątecznej dekoracji. Z jego pomocą możesz stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Możesz skorzystać z różnych pomysłów na oświetlenie, aby stworzyć odprężającą i stylową atmosferę:

od tradycyjnych lampek choinkowych, po opcje LED w statycznych i przyciągających wzrok, migoczących ustawieniach, a także sople, które mogą wisieć na kominkach i oknach. Sposób w jaki oświetlasz swój dom w te Święta Bożego Narodzenia, naprawdę mogą ożywić okres świąteczny.Podano do stołu!

Podczas świąt oprócz rodzinnej atmosfery, koncentrujemy się na jedzeniu i piciu. Nic więc dziwnego, że kolacja wigilijna jest dla większości z nas główną atrakcją i największą częścią obchodów świąt bożonarodzeniowych. Skorzystaj więc z okazji, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami stylizacji i stworzyć magiczne dekoracje, aby naprawdę zaimponować swoim gościom.

Pamiętaj, aby dekoracja była niskie i nie przeszkadzała w rozmowie; Możesz też spróbować zawiesić dekoracje na suficie lub lampach nad stołem, jeśli na samym stole jest ograniczona przestrzeń.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!

Skomentuj

* Imię:
* E-mail: (Not Published)
   WWW (Site url withhttp://)
* Odpowiedź