jak mierzyć okna?

Zasłony na Miarę od DekorujOnline.pl

Masz przed sobą wyjątkowe okna i marzysz o zasłonach, które idealnie je podkreślą? W DekorujOnline.pl spełniamy Twoje marzenia! Zacznij od określenia preferowanej tkaniny, która będzie stanowiła doskonałe tło dla Twojego wnętrza. Następnie przekaż nam dokładne wymiary karnisza i długość, jaką sobie wymarzyłeś. Nasz doświadczony zespół z pasją i precyzją przygotuje dla Ciebie zasłony dokładnie na miarę.

Jeżeli jesteś niezdecydowany co do sposobu, w jaki Twoje zasłony powinny być zawieszone czy też jakiego materiału użyć, jesteśmy tu, aby służyć radą. Wystarczy, że podzielisz się z nami zdjęciem miejsca, gdzie chciałbyś je zawiesić, a my wskażemy Ci optymalne rozwiązania.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę opcji - od klasycznych, eleganckich zasłon, przez nowoczesne i minimalistyczne, aż po te o specyficznych właściwościach, takich jak zasłony zaciemniające czy termoizolacyjne. Jeśli poszukujesz czegoś naprawdę wyjątkowego, nasz bestseller – materiał DIM – to zasłony typu blackout, które nie tylko skutecznie zaciemniają, ale również izolują wnętrze od zewnętrznych czynników.

Nie tylko dostarczamy Ci produkt wysokiej jakości, ale także oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie dekoracji okiennych. W Dekoruj Online jesteśmy dumni z naszej roli jako producenta, ponieważ dzięki temu mamy pełen wpływ na cały proces tworzenia zasłon, gwarantując Ci satysfakcję i idealne dopasowanie do Twojego wnętrza.

Jeśli zasłony na miarę to, jesteś w idealnym miejscu. DekorujOnline.pl to gwarancja profesjonalizmu, jakości i indywidualnego podejścia. Zapraszamy do składania zamówień!

NASZE REALIZACJE U ZNANYCH BLOGERÓW - ZAINSPIRUJ SIĘ!

  zasłona do salonu szara

szara zasłona do salonu

zasłona zaciemniające jasno szara   

     biała firana

    szara zasłona w salonie

      

      

  

  

  • Pensjonat i restauracja "Za murem"

    

    

Zobacz nasze realizację na żywo/ KM WE WNĘTRZU:

  

Zdjęcia od naszych klientów:

                                    zasłona granatowa    

 

    biała zasłona

Dobierając zasłony do wnętrza wybierz spośród 4 dostępnych wykończeń zasłon. W naszym sklepie mamy: zasłonę na taśmę marszczącą, zasłony na przelotkach, zasłony na flexach i zasłony na taśmie fali. Nowością jest zasłona na taśmę wave.

Dekorację okienne szyte na miarę potrafią nadać wnętrzu stylowe wrażenie w przypadku kiedy są przemyślanym wyborem. Skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci dokonać wyboru Twoich zasłon szytych na miarę w naszym sklepie internetowym. Przemyślany zakup to balans pomiędzy funkcjonalnością dekoracji, a jej ozdobnym charakterem. Dopasuj z nami zaciemnienie, wzór, wykończenie oraz funkcjonalność zasłony. My podpowiemy ci za pomocą wizualizacji czy też nadesłanych zdjęć od Ciebie, w jaki sposób można nadać charakter Twojemu wnętrzu.

Zastanawiasz się jakie wykończenie możemy ci zaproponować oraz jak mierzyć i dokonać zakupu zasłon szytych na wymiar w naszym sklepie internetowym z zasłonami i firanami oraz roletami rzymskimi szytymi na miarę, spójrz proszę na poniższe animację, być może one pomogą ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie.