jak mierzyć okna?

Zasłony na miarę

Zasłony szyte na miarę potrafią zmienić atmosferę pomieszczenia i nadać mu indywidualny charakter. To niesamowita gra tkaniną, która może ocieplić ale i nadać chłodny wyraz przestrzeni. W prosty i dostępny sposób dodasz piękno swoim wnętrzom.

NASZE REALIZACJE U ZNANYCH BLOGERÓW - ZAINSPIRUJ SIĘ!

  zasłona do salonu szara

szara zasłona do salonu

zasłona zaciemniające jasno szara   

     biała firana

    szara zasłona w salonie

      

      

  

  

  • Pensjonat i restauracja "Za murem"

    

    

Zobacz nasze realizację na żywo/ KM WE WNĘTRZU:

  

Zdjęcia od naszych klientów:

                                    zasłona granatowa    

 

    biała zasłona

Dobierając zasłony do wnętrza wybierz spośród 4 dostępnych wykończeń zasłon. W naszym sklepie mamy: zasłonę na taśmę marszczącą, zasłony na przelotkach, zasłony na flexach i zasłony na taśmie fali. Nowością jest zasłona na taśmę wave.

Dekorację okienne szyte na miarę potrafią nadać wnętrzu stylowe wrażenie w przypadku kiedy są przemyślanym wyborem. Skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci dokonać wyboru Twoich zasłon szytych na miarę w naszym sklepie internetowym. Przemyślany zakup to balans pomiędzy funkcjonalnością dekoracji, a jej ozdobnym charakterem. Dopasuj z nami zaciemnienie, wzór, wykończenie oraz funkcjonalność zasłony. My podpowiemy ci za pomocą wizualizacji czy też nadesłanych zdjęć od Ciebie, w jaki sposób można nadać charakter Twojemu wnętrzu.

Zastanawiasz się jakie wykończenie możemy ci zaproponować oraz jak mierzyć i dokonać zakupu zasłon szytych na wymiar w naszym sklepie internetowym z zasłonami i firanami oraz roletami rzymskimi szytymi na miarę, spójrz proszę na poniższe animację, być może one pomogą ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie.