jak mierzyć okna?

Zasłony na miarę

Zasłony na miarę potrafią zmienić atmosferę pomieszczenia i nadać mu indywidualny charakter. To niesamowita gra tkaniną, która może ocieplić ale i nadać chłodny wyraz przestrzeni. W prosty i dostępny sposób dodasz piękno swoim wnętrzom.

NASZE REALIZACJE U ZNANYCH BLOGERÓW - ZAINSPIRUJ SIĘ!

  

  

     

    

      

      

  

  

  • Pensjonat i restauracja "Za murem"

    

    

Zobacz nasze realizację na żywo/ KM WE WNĘTRZU:

  

Zdjęcia od naszych klientów:

                                        

 

    

Dobierając zasłony do wnętrza wybierz spośród 4 dostępnych wykończeń zasłon. Dekorację okienne potrafią nadać wnętrzu stylowe wrażenie w przypadku kiedy są przemyślanym wyborem. Skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci dokonać wyboru Twoich zasłon na miarę w naszym sklepie internetowym. Przemyślany zakup to balans pomiędzy funkcjonalnością dekoracji, a jej ozdobnym charakterem. Dopasuj z nami zaciemnienie, wzór, wykończenie oraz funkcjonalność zasłony. My podpowiemy ci za pomocą wizualizacji czy też nadesłanych zdjęć od Ciebie w jaki sposób można nadać charakter Twojemu wnętrzu.

Zastanwiasz się jakie wykończenie możemy ci zaproponować oraz jak mierzyć i dokonać zakupu zasłon w naszym sklepie internetowym z zasłonami i firanami oraz roletami rzymskimi na miarę spójrz proszę na poniższe animację być może one pomogą ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie.