jak mierzyć okna?

Firany i zasłony

Kolekcja zasłon na zamówienie DIM, to materiały zaciemniające typu blackout, pełniące funkcję termoizolacyjną – materiały typu DIM w naszej ofercie to obecnie nasze bestsellery w DekorujOnline.pl.

Szyjemy firany i zasłony na konkretny wymiar karnisza na następujące sposoby zawieszenia (upięcia): zasłony na flexy (haczyki stałe microflex), na metalowe kółka w 6 kolorach, na taśmę marszczącą oraz zasłony na wymiar na taśmę typu fala.

Wybierz tkaninę jaka Tobie się podoba, wpisz swój konkretny wymiary karnisza podany w centymetrach a my uszyjemy Tobie nowoczesne zasłony i firany na wymiar!

Zastanawiasz się jakie wykończenie wybrać? Wyślij nam zdjęcie karnisza a my doradzimy Tobie co wybrać!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne, lekkie firany oraz zasłony transparentne lub zaciemniające, czyli tzw. zasłony blackout, które mają zapobiec wnikaniu światła.

Proponujemy również firany inbetween, czyli materiały pomiędzy klasyczną firaną a zasłoną. Dedykowane są one do wnętrz, w których wystarczający jest pojedynczy karnisz i zamontowane są rolety zewnętrzne. Dekoruj Online to nie tylko sprzedawca, ale też producent dekoracji okiennych, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych wyrobów.

Odświeżona klasyka – zasłony i firany na wymiar

Firanki i zasłony to ważny element dekoracyjny każdego wnętrza, dlatego tak istotne jest, aby były one w odpowiedniej kolorystyce. Przed zakupem musimy się zdecydować, czy możemy sobie pozwolić zarówno na firanę i zasłonę, czy też musimy się zdecydować tylko na jedną opcję.

To, aby zasłony i firany miały dobre wymiary, jest bardzo ważne, ponieważ zbyt krótkie lub też zbyt długie tkaniny spowodują, że pomieszczenie nie będzie przytulne. Sprawdź zatem, jaki wymiar zasłon czy firan potrzebujesz, a następnie skorzystaj z naszej opcji szycia na miarę i złóż zamówienie. Możemy Państwu oferować najlepsze ceny – jako producent.

W bardzo małych wnętrzach zasłona może okazać się tym elementem, który będzie dodatkowo pomniejszał optycznie pomieszczenie. Wtedy pozostaje nam zdecydować się na firankę, która nie będzie jednak chronić przed promieniami słonecznymi, ale rozjaśni pokój czy sypialnię. Biała firana o odpowiednich wymiarach, sprawi, że wnętrze będzie mniej ciemne i optycznie większe.