jak mierzyć okna?

Blog

Firanki to niezbędny dodatek okien. Dzięki nim można skutecznie odgrodzić się od przeszkadzającego czasami światła słonecznego, nadają one także charakteru całej oprawie okna, a przede wszystkim zapewniają prywatność, chroniąc przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz. Jednak w końcu nadchodzi taki czas, że trzeba się wziąć za porządki – pranie, a później prasowanie firan. Wiele osób pomija ten krok ze względu na to, że po wypraniu firany wyglą
Kategoria: Porady - dekorujonline.pl
Okna to niezbędny element każdego pokoju. Mimo że popularny obecnie minimalizm zredukował przystrojenia okienne i więcej osób stawia raczej na ich ascetyczny wygląd, ostali się jednak miłośnicy dekorowania okien i przestrzeni dookoła. W wielości dekoracji jednak można się zagubić. Na jakie przystrojenie najlepiej się zdecydować?
Kategoria: Porady - dekorujonline.pl
Sypialnia to miejsce, gdzie warto postawić na relaksujące elementy dekoracyjne. Warto także skupić się na tym, aby większość rzeczy miała raczej charakter użyteczny, niż ozdobny. W kontekście tego, że w sypialni mamy przecież odpoczywać i satysfakcjonująco spać, należy zadać pytanie, jakie firany do sypialni najlepiej wybrać?
Kategoria: Porady - dekorujonline.pl
Nie każdy pokój jest przestrzenią stworzoną do przystrojenia jej w ciężkie, aksamitne zasłony, a także nie każdy pokój jest stworzony do takiej dekoracji, jaką są na przykład kremowe zasłony ozdobne. Jak właściwie dobrać zasłony dekoracyjne do salonu i innych pokoi w Twoim domu? Staramy się odpowiedzieć na to ważkie pytanie.
Kategoria: Porady - dekorujonline.pl
Nie każda usterka w domu musi być źródłem frustracji i złości. Niestety, dzieje się tak zbyt często, ponieważ okazuje się, że nie możemy być specjalistami każdego domowego sprzętu. Weźmy jednak taki przykład: rolety okienne. Naprawa rolet tylko wydaje się trudna i wymagająca wizyty fachowca. Jeśli są to rolety wewnętrzne, na przykład materiałowe lub rzymskie, warto dotrzeć do sedna problemu. Powodem usterki może być zerwany sznurek, przeciążona ż
Kategoria: Porady - dekorujonline.pl