jak mierzyć okna?

Rolety rzymskie

Jako nieliczni na rynku uszyjemy dla Ciebie rolety rzymskie do szerokości 260 cm!

Nasza bogata kolekcja tkanin pozwoli ozdobić wnętrze Twojego domu, mieszkania czy też biura, zgodnie z trendami panującymi obecnie na rynku, czego dowodem są liczne opisy blogerów, którzy skorzystali z naszych usług.

Wybierz tkaninę jaka Tobie się podoba, wpisz swój konkretny wymiar a my jako producent, uszyjemy Tobie nowoczesne rolety rzymskie na wymiar!

Nadal masz wątpliwości? Skontaktuj się z zespołem DekorujOnline.pl!

Jako producent rolet rzymskich zapewniamy ich doskonałą jakość i szybki termin realizacji. Rolety rzymskie na miarę to coraz bardziej popularny sposób dekoracji okien, który nada Twojemu wnętrzu nowoczesny i niepowtarzalny wygląd.

Nasz sklep internetowy oferuje całą gamę rolet rzymskich w różnych kolorach i wzorach – to aż 69 tkanin. Lekkie, przejrzyste tkaniny zastąpią klasyczną firanę, a grubsze spełnią funkcję zasłon.

Dekoracyjna roleta rzymska

Rolety okienne znajdują się obecnie niemal w każdym domu. I trudno się temu dziwić, ponieważ mają one wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na swobodę, ponieważ nie musimy się martwić, że ktoś z zewnątrz zobaczy, co aktualnie robimy. Ich drugą zaletą, którą doceniamy latem, jest ochrona przed promieniami słonecznymi.

Jakiś czas temu bardzo modne stały się rolety rzymskie. Od tradycyjnych różnią się tym, że mają niesamowite walory dekoracyjne, ponieważ, kiedy je rozwiniemy, układają się one w efektowne zakładki. Poza tym sposób ich rozwijania i zwijania odbywa się tak samo jak w przypadku tych najbardziej powszechnych rolet, ponieważ sterujemy nimi za pomocą łańcuszka.

W naszym sklepie internetowym do wyboru jest cała gama kolorystyczna rolet rzymskich (42 kolory). Rolety rzymskie do pokoju dziecinnego dostępne są w intensywnych barwach, takich jak pomarańczowy czy różowy, jak w również w kolorowe wzory typu gwiazdki. Cena rolet rzymskich zaczyna się już od 16,80 zł/mb.